Zetelverdeling gemeenteraad van 1939 tot 1958

Gemeenteraad 5-9-1939

Raad heeft gefunctioneerd tot sep. 1941

CHU

  • Kl. Bos
  • Jac.v.d.Kamp (W)
  • G. Evers Hzn.
  • W.v.Ganswijk
  • Jhr. Dr. J.M. van Haer­sma de With
  • L.v.Kernebeek
  • P. Meeboer
  • H. v.d. Poll Sr. (W)

AR

  • C.v.'t Klaphek
  • G.v.d.Zanden

SGP

  • H. Aalten Dzn.

SDAP

  • G. Jansen
  • C.W. Pinke 1)

1) in okt. 1939 opgevolgd door A. Baar 2)

2) in jul. 1940 opgevolgd door C.L. Wilders

 

Gemeenteraad 20-11-1945

Noodraad; Heeft gefunctioneerd van nov. 1945 t/m aug. 1946

CHU

  • K. Bos (W)
  • J.v.d.Camp
  • W.v.Ganswijk
  • Jhr. Dr. J.M. van Haer­sma de With
  • G.v.d.Top

AR

  • A. Nijburg
  • B.H. Westerveld

SDAP

  • G. Jansen
  • C.W. Pinke
  • G. Prins

Onafh.

  • D.H.C. Neervoort
  • H.L.E.G.J. Werner (W)
  • P.M. v. Westing

Toelichting: De namen van de raadsleden zijn vermeld in alfabetische volgorde. Zij zijn letter­lijk overgenomen van de kandidatenlijst. Zo is b.v. Kl. Bos (1939), K. Bos (1945) en K. Bos Hzn. (1949) één en dezelfde persoon.

 

Gemeenteraad 3-9-1946

CHU-AR-SGP

  • H. Aalten Dzn.
  • J.v.d.Camp
  • K.v.Donkersgoed Gzn. 1)
  • W.v.Ganswijk (W)
  • P. Meeboer
  • A. Muller
  • H. Schipper
  • D. Schuitemaker (W)
  • E. Slot
  • A.v.Winkoop

PvdA

  • C.W. Pinke 2)

CPN

  • P. Oosterbroek

Vooruitgang

  • A. Nijburg
  • H.L.E.G.J. Werner
  • P.M.v.Westing

1) in jan. 1948 opgevolgd door M.v.Meerveld 

2) in dec. 1946 opgevolgd door G. Prins

Gemeenteraad 6-9-1949

CHU-AR

  • K. Bos Hzn.
  • Jac.v.d.Kamp (W) a)
  • H. Doppenberg
  • A. Evers Azn.
  • P. Meeboer
  • M.v.Meerveld
  • A. Muller 1)
  • H. Schipper
  • D. Schuitemaker (W) b)

SGP

  • H. Aalten Dzn. c)
  • W.v.d.Hazel

PvdA

  • G. Prins 2)

Vooruitgang

  • A. Nijburg
  • H.L.E.G.J. Werner
  • P.M.v.Westing

1) in apr. 1950 opgevolgd door J. Ruiter d)

2) in apr. 1950 opgevolgd door G. Boute

a) Weth. tot dec. 1952; opgevolgd door J. Ruiter

b) Weth. tot dec. 1952; opgevolgd door H. Aalten

c) Weth. v.a. 26 jan. 1953; opvolger van D.Schuitemaker

d) Weth. v.a. 26 jan. 1953; opvolger van Jac.v.d.Kamp

Gemeenteraad 1-9-1953

CHU

  • G. Beernink
  • K. Bos (W)
  • J.v.d.Camp
  • A. Evers Azn.
  • J. Renes
  • H. Schipper
  • D. Schuitemaker (W)

AR

  • M.v.Meerveld
  • J. Ruiter

SGP

  • H. Aalten
  • J. Mulder 

PvdA

  • G. Boute
  • J.W. Keemink

Vooruitgang

  • A. Nijburg
  • H.L.E.G.J. Werner 1)

1) op 25-11-1953 opgevolgd door P.M.v.Westing

Uitgelicht