Zetelverdeling gemeenteraad van 1966 tot 1978

Gemeenteraad 1-9-1966

CHU

  • L. v.d. Brink (W)
  • A. Evers (W)
  • H. v.d. Kerkhof
  • D. Kuiper
  • J. Nijenhuis
  • A. Reijersen

AR

  • G.J. Kaemingk 1)
  • H. van Meerveld

SGP

  • H. Aalten
  • J. Mulder

PvdA

  • G. Boute
  • A.H. Driessen

Gemeentebelangen "De Vooruitgang" (1)

  • P.M. van Westing

Boerenpartij (1)

  • A. van Beek

VVD

  • AP. Sterrenburg

1) op 26-08-1968 opgevolgd door E. van Beek

 

Gemeenteraad 1-9-1970

CHU

  • L. v.d. Brink 
  • A. Evers 
  • D. Kuiper
  • J. Nijenhuis (W)
  • A. Reijersen 1)

AR

  • E. van Beek (W)
  • J. Wierstra

SGP

  • J. Mulder
  • G. van Wijncoop

Binding Rechts

  • mr. P.E. v.d. Kamp
  • G. Kamphuis
  • J. van Nieuwenhuizen

Progessief Putten

  • W.J. Lodeizen 2)
  • E. Lubbersen 3)

VVD + Gemeentebelangen "De Voortuitgang"

  • ir. A.O. Haccou
  • AP. Sterrenburg
  • P.M. van Esting

1) op 05-12-1972 opgevolgd door H. Wassink

2) op 16-08-1073 opgevolgd door drs. A.N. Paasman

3) op 16-08-1973 opgevolgd door P.H. Kloosterman

 

Gemeenteraad 1-9-1974 (3 W's)

 CHU

  • L. v.d. Brink 2)
  • A. Evers
  • D. Kuiper
  • J. Nijenhuis (W) 1)
  • H. Wassink

AR

  • E. van Beek (W)

SGP

  • C. Bloed
  • J. Mulder
  • G. van Wijncoop (W)

Binding Rechts

  • mr. P.E. v.d. Kamp
  • G. Kamphuis
  • J. van Nieuwenhuizen

Progessief Putten 2)

  • dra. M.A. Bosman-Huizinga 3)
  • P.H. Kloosterman

VVD + Gemeentebelangen "De Voortuitgang" 

  • ir. A.O. Haccou
  • AP. Sterrenburg
  • P.M. van Westing (W)

1) m.i.v. 01-04-1976 opgevolgd door drs. J.W. van Ganswijk

2) m.i.v. 01-04-1976 benoemd tot wethouder

3) m.i.v. 13-01-1977 opgevolgd door drs. A.N. Paasman

 

 

 

 

 

 

Uitgelicht