Zetelverdeling gemeenteraad van 1978 tot 1990

Gemeenteraad 5-9-1978  (3 W's)

 

CDA

  • G.v.d.Kamp
  • D. Kuiper
  • Dr. A. Mosterd (W) a)
  • L.v.Os (W) b)
  • J. Poortinga
  • H. Wassink
  • J. Wierstra

 

SGP

  • C. Bloed
  • G.L. Dekker
  • G.v.Wijncoop (W)

 

Prog. Putten

  • J. Hartung-Heijting
  • P.H. Kloosterman (W)
  • Drs. A.N. Paasman 1)

 

VVD

  • G.E.F. Bolwijn 2)
  • P.C. Harnmeijer

 

Binding Rechts

  • G. Kamphuis
  • J.v.Nieuwenhuizen 

 

1) in jan. 1979 opgevolgd door H. Bos

2) op 8 mrt. 1982 opgevolgd door A. ter Borg-Guliker

 

a) Weth. v.a. 26 jun. 1980; opvolger van L. van Os

b) Weth. tot jun. 1980; opgevolgd door Dr. A. Mosterd

 

 

Gemeenteraad 7-9-1982

 

CDA

  • J. Arends
  • B. Heijne
  • G.v.d.Kamp (W)
  • Dr. A. Mosterd (W)
  • J. Poortinga
  • H. Schipper 

 

SGP

  • Ds. H.G. Abma
  • C. Bloed
  • G.v.Wijncoop (W)

 

Prog. Putten

  • P.H. Kloosterman 1)

 

VVD

  • A. ter Borg-Guliker
  • N.J.v.Ravesteijn
  • G.v.Winkoop 2)

 

Binding Rechts 3)

  • J.v.Nieuwenhuizen
  • A.v.Vulpen

 

PvdA

  • J. Mesman

 

RPF

  • A.J. Kiks

 

1) in febr. 1984 opgevolgd door J.F. Verkade

2) benoemd i.p.v. de oorspronkelijk gekozen G.E.F. Bolwijn

3) in 1982 gewijzigd in Gemeentebelangen

 

 

Gemeenteraad 29-4-1986

 

CDA

  • J. Arends
  • B. Heijne 1)
  • G.v.d.Kamp 2)
  • Dr. A. Mosterd (W)
  • J. Poortinga
  • S. Renkema
  • H. Schipper

 

RPF/GGP

  • Ds. H.G. Abma 3)
  • A.J. Kiks
  • G.v.Wijncoop (W)

 

VVD

  • A. ter Borg-Guliker
  • J.B. Sluiter
  • Ir. G. van Winkoop (W)

 

Gemeentebelangen

  • W.v.d.Brink
  • J.v.Nieuwenhuizen
  • A.v.Vulpen 4)

 

PvdA

  • F.v.Dompseler
  • J. Hartung-Heijting

 

SGP

  • G.v.d.Zwaan

 

1) op 5 apr. 1990 opgevolgd door M.T.A. de Werd-Van Kla­veren

2) op 7 jan. 1988 opgevolgd door K.v.d.Langemheen

3) op 2 apr. 1987 opgevolgd door Drs. C. Houweling

4) Vanaf 1 dec. 1988 onafhankelijk raadslid

Uitgelicht