Zetelverdeling gemeenteraad van 2002 tot 2006

Gemeenteraad 6-3-2002

 

CDA

  • F.W. Fabriek (W)
  • A. Huijgen
  • J. Verhoef
  • G. van den Ham
  • J.B. Drenth
  • J. Kuit * 

 

Gemeentebelangen

  • W. van den Brink
  • K. van der Werf (W)
  • J.A. Sterrenburg 2)
  • G. Eersen
  • H.B.W.L.A. de Looze * 5)

 

ChristenUnie

  • E.H. de Graaf (W)
  • A. Kleijer
  • A. van den Berg
  • H.E. van Beek
  • C.E. van den Hazel-Goedvree * 

 

SGP

  • N. Gerritsen
  • G. van Wijncoop

 

VVD

  • Mr. L.A. Wieringa 1)
  • B. Siksma

 

PvdA

  • Ir. A. den Herder

 

D66/Groen Links

 

  • P. van Elven 3)

 

* Raadslid v.a. 25-4-2000 op het moment dat de wethouders waren gekozen uit de raad.

 

1) Tot 3-9-2003. Op 24-10-2003 opgevolgd door mw. drs. H.C.M. Kamphuis 4)

2) Tot 1-1-2004. Op 8-1-2004 opgevolgd door A.N. van Nieuwenhuizen

3) Tot 1-8-2004. Op 9-9-2004 opgevolgd door mw. drs. E. van Geest

4) Tot 1-12-2005. Op 1-12-2005 opgevolgd door J.W. Lucassen

5) Vanaf dec 2005 verder als eenmansfractie BEN 

 

 

Gemeenteraad 16-3-2006

 

Gemeentebelangen

  • W. van den Brink (W) 1)
  • K. van der Werf (fvz)
  • J. Brons
  • G. Eersen
  • K.J. Kubiak-Peters
  • Mr. J.H. van Keeken * 

 

ChristenUnie

  • E.H. de Graaf
  • A. Kleijer
  • C.E. van den Hazel-Goedvree
  • H.E. van Beek (fvz) 

 

CDA

  • F.W. Fabriek (W) 1)
  • A. Huijgen
  • drs. O. van Dijk
  • drs. J. Kuit (fvz)
  • B. Veldhuizen *

 

PvdA/Groen Links

  • Dr. H. Luitjes (fvz)
  • drs. E. van Geest 

 

SGP

N.  Gerritsen (W) 1)

J. van den Brink (fvz)

G. van Lagen  

 

VVD

  • B. Siksma (fvz)
  • R. Hoogendijk 

 

* Raadslid v.a. 8-5-2006 op het moment dat de wethouders waren gekozen uit de raad.
FVZ fractie voorzitter

 

1) Tot 15 maart 2007.

Enkele feiten

  • Langst zittende wethouder ooit: G. van Wijncoop: 3-9-1974 tot 4-3-1998 (24 jaar)
  • Ook langst zittend raadslid ooit: v.a. 1-9-1970 tot 16-3-2006 (36 jaar)

 

M.i.v. het dualisme (2002):

Langst zittende wethouder deze periode: F. Fabriek (v.a. 9-3-2000 -heden

(raadslid van 12-4-1994 tot 6-3-2002)

Langst zittend raadslid deze periode: K. van der Werf (van 1-5-1990 tot 6-3-2002 = 12 jaar; en raadslid v.a. 16-3-2006 - heden)

Uitgelicht