Zetelverdeling gemeenteraad van 2010 tot 2014

 

Gemeenteraad 03-03-2010

 

Gemeentebelangen

  • K. van der Werf (fvz)*
  • R. Hoogendijk
  • K.J. Kubiak-Peters

 

ChristenUnie

  • A. Kleijer (W) 1e loco
  • C.E. van den Hazel-Goedvree (fvz)
  • P.E. Brink
  • drs. ing. B. Cornelissen
  • ing. L. van den Heuvel
  • H. Dekker

 

CDA

  • drs. J. Kuit ****
  • A. Huijgen
  • drs. O. van Dijk (fvz)**** 
  • ing. A.G. Evers
  • ing. B.R. Olthuis

 

Wij Putten

  • dr. H. Luitjes (fvz)
  • W. van Voorst Ruiter
  • R. Koekkoek (W) 2e loco
  • mr. H.G. Luitjes
  • M. van den Hoek
  • G.P.M. van Westing**

 

SGP

  • N. Gerritsen (W) 3e loco
  • J. van den Brink (fvz)
  • G. van Lagen ***
  • C.J. de Goffau

 

VVD

  • E. Klompenhouwer  (fvz)

 

 

 

* wnd. raadsvoorzitter

 

** De heer G.P.M. van Westing heeft op 3 maart 2011 bedankt voor het raadslidmaatschap.

Op 7 april 2011 is de heer M. van den Hoek benoemd als opvolger van de heer G.P.M. van Westing.

 

*** De heer G. van Lagen heeft op 10 juni 2011 bedankt voor het raadslidmaatschap.

De heer C.J. de Goffau is benoemd als opvolger van de heer Van Lagen.

 

**** De heer drs. J. Kuit heeft op 10 september 2011 bedankt voor het raadslidmaatschap.

Op 10 september 2011 heeft de heer drs. O. van Dijk het fractievoorzitterschap overgenomen.

Op 6 oktober 2011 is de heer ing. Olthuis benoemd als opvolger van de heer drs. J. Kuit.

 

M.i.v. het dualisme (2002):

Langst zittend raadslid deze periode: K. van der Werf (van 1-5-1990 tot 6-3-2002 = 12 jaar; en v.a. 16-3-2006 - heden = 16 jaar)

Uitgelicht