Zetelverdeling gemeenteraad van 1958 tot 1966

Gemeenteraad 1-9-1958

CHU

  • G. Beernink
  • L. v.d. Brink (W)
  • A. Evers Azn.
  • D. Kuiper
  • J. Nijenhuis
  • J. Renes
  • H. Schipper

AR

  • H. v.d. Kamp
  • M. van Meerveld

SGP

  • H. Aalten (W) 1)
  • J. Mulder

PvdA

  • G. Boute
  • J.W. Keemink

Vooruitgang

  • A. Nijburg
  • P.M. van Westing

1) is 09-10-1958 opgevolgd door A. Evers

 

Gemeenteraad 1-9-1962

CHU

  • L. v.d. Brink (W)
  • A. Evers
  • D. Kuiper
  • J. Nijenhuis
  • J. Renes 1)
  • A. Reijersen

AR

  • G.J. Kaemingk
  • H. v.d. Kamp 2)

SGP

  • H. Aalten (W)
  • J. Mulder

PvdA

  • G. Boute
  • A.H. Driessen

De Vooruitgang

  • P.M. v. Westing

Boerenpartij

  • A. van Beek

VVD

  • AP. Sterrenburg

1) op 19-08-1965 opgevolgd door H. v.d. Kerkhof

2) op 15-01-1964 opgevolgd door M. van Meerveld

 

 

 

 

 

Uitgelicht