Samenstelling commissie Ruimte

Samenstelling commissie Ruimte.

Wij Putten

Foto van heer M. van den Hoek, WijPuttenDe heer M. van den Hoek

Korenbloemstraat 21

3882 GB Putten

T (0341) 358 297

E rvdhoek@putten.nl

 

Foto van mevrouw J. Kamphuis, WijPuttenMevrouw J. Kamphuis

T 06 201 33 588

E jkamphuis@putten.nl

 

 

 

ChristenUnie

Foto van de heer E.A. van Hemel, CUDe heer E.A. van Hemel MBA

Kinsiusstraat 9

3882 VH Putten

T (0341) 360 458

E evhemel@putten.nl

 

Foto van heer W. van de Langemheen, ChristenUnie

De heer bc. W. van de Langemheen*

E wvdlangemheen@putten.nl

 

 

 

 

CDA

Foto van de heer J. van Meerveld, CDADe heer J. van Meerveld MSc

Papiermakerstraat 9G

3881 BK Putten

T 06 301 54 358

jvmeerveld@putten.nl

 

Foto van mevrouw ing. G. Elsenaar - van RooijenMevrouw ing. G. Elsenaar - van Rooijen

Gebbekuillaan 9

3881 TV Putten

T 06 101 44 977

E gelsenaar@putten.nl

 

Gemeentebelangen

Foto van de heer drs. H. KoornneefDe heer drs. H. Koornneef

Heuvellaan 8

3881 MV Putten

T 06 397 69 633

hkoornneef@putten.nl

 

Commissielid P.A. van NieuwenhuizenDe heer ing. P.A. van Nieuwenhuizen*

Prins Hendrikweg 78    

3881 GG PUTTEN

T 06 820 89 884

E svnieuwenhuizen@putten.nl
 

 

SGP

Foto van de heer D.A. de Jong, SGPDe heer ing. D.A. de Jong*

Vervoornstraat 38

3882 XN Putten

T (0341) 356 078 

E rdjong@putten.nl 

 

Foto van de heer ing J. van den Brink, SGP

De heer ing J. van den Brink

Huinerkerkpad 4

3882 LC Putten

T (0341) 491 667

E jvdbrink@putten.nl

 

* commissielid - geen raadslid