Samenstelling commissie Ruimte

Wij Putten

Foto van heer M. van den Hoek, WijPuttenDe heer M. van den Hoek

Korenbloemstraat 21

3882 GB Putten

T (0341) 358 297

E rvdhoek@putten.nl

 

Foto van mevrouw J. Kamphuis, WijPuttenMevrouw J. Kamphuis

Nijkerkerstraat 4

3882 PG Putten

T 06 201 33 588

E jkamphuis@putten.nl

 

ChristenUnie

Foto van de heer E.A. van Hemel, CUDe heer E.A. van Hemel MBA

Kinsiusstraat 9

3882 VH Putten

T (0341) 360 458

E evhemel@putten.nl

 

Foto van heer W. van de Langemheen, ChristenUnie

De heer bc. W. van de Langemheen*

E wvdlangemheen@putten.nl

 

 

 

 

CDA

Foto van de heer J. van Meerveld, CDADe heer J. van Meerveld MSc

Papiermakerstraat 9G

3881 BK Putten

T 06 301 54 358

jvmeerveld@putten.nl

 

Foto van mevrouw ing. G. Elsenaar - van RooijenMevrouw ing. G. Elsenaar - van Rooijen

Gebbekuillaan 9

3881 TV Putten

T (0341) 353 704

E gelsenaar@putten.nl

 

Gemeentebelangen

Foto van de heer R. Hoogendijk, Gemeentebelangen

De heer R. Hoogendijk

Rietgansstraat 43

3882 JD Putten

T (0341) 361 004

E rhoogendijk@putten.nl

 

SGP

Foto van de heer ing J. van den Brink, SGP

De heer ing J. van den Brink 

Huinerkerkpad 4

3882 LC Putten

T (0341) 491 667

E jvdbrink@putten.nl

 

Foto van de heer E. van Rijn, SGPDe heer E. van Rijn*

Zuiderveldweg 7

3881 LJ Putten

T (0341) 356 014 / 06 542 72 150

E evrijn@putten.nl

 

* commissielid - geen raadslid