Besluitenlijst 7 juli 2026

Hier leest u de besluiten van het college.

1. Concept B&W Openbare besluitenlijst 1 juli 2026

De openbare van de B&W-vergadering van 1 juli 2026 vast te stellen.

2. Meskampersteeg 35

Op basis van de memo te kiezen voor het afwijzen van het principeverzoek Meskampersteeg 35, waarbij ook in ogenschouw genomen wordt dat het niet gaat om een vrijkomende agrarische schuur. 

3. Introductie nieuwe huisstijl (portefeuille Erik vd Poll)

  1. De nieuwe huisstijl vast te stellen, waarbij het college kiest voor een gefaseerde invoering.
  2. De gemeenteraad hierover te info-meren met een raadsinformatiebrief.

4. Opstellen verkeersplan natuurbrandbeheersing

In te stemmen met het laten opstellen van een verkeersplan gemeente Putten tbv ontruimingsroutes natuurbrand door aanbieder aan de hand van bijgevoegde offerte.

5. Gebruikersovereenkomst en inkoopstrategie TOP Schovenhorst

  1. In te stemmen met het aangaan van de gebruikersovereen-komst TOP Schovenhorst tussen de gemeente Putten en Landgoed Schovenhorst.
  2. In te stemmen met de voorgestelde inkoopstrategie voor de diensten: Complex integrale ontwerpdiensten openbare ruimte (SO, VO, DO).
  3. Een raming van de kosten op te nemen in de begroting 2027

6. Ongegrondverklaring bezwaar bijenhouderij

Het college besluit het ingediende bezwaar tegen de weigering van de ontheffing voor het houden van bijen ongegrond te verklaren.

7. Beslissing op bezwaar omgevingsvergunning Koekamperweg 6

De verleende omgevingsvergunning in stand te houden en de bezwaren ongegrond te verklaren

8. Samenwerkingsovereenkomsten, volmachtovereenkomst en subsidiebeschikkingen realisatie binnensportaccommodatie

  1. De gebruiksovereenkomst tijdelijke kantine aan te gaan.
  2. De lastgevings- en volmachtovereenkomst aan te gaan.

9. Voorstel vaststelling planwijziging Oude Garderenseweg 26A

  1. De gemeenteraad voorstellen de wijziging van het omgevingsplan voor de Oude Garderenseweg 26A vast te stellen;
  2. Bij de vaststelling de gemeenteraad voor te stellen een paar wijzigingen in het plan door te voeren. Het gaat daarbij om:

a. verwerken advies Vitens in verband met bescherming grondwaterbeschermingsgebied;
b. verduidelijking regels op een aantal onderdelen (tekstueel);
c. in de motivering opnemen dat de natuurvergunning door de provincie is verleend.

10. Portefeuilleverdeling

De portefeuilleverdeling vast te stellen.